Važne obavijesti:

• NAJNOVIJA OBAVIJEST
  • Plivačice i plivači - GRUPA 3 x tjedno - u vezi ONLINE treninga i ČLANARINE, molimo vas javite se na mail laraocic1@gmail.com

A i B Ekipno prvenstvo Hrvatske u plivanju - Split 7. i 8. III 2020.g.

A i B Ekipno prvenstvo Hrvatske u plivanju - Split 7. i 8. III 2020.g. Datum: 21.02.2020

A i B ekipno prvenstvo Hrvatske u plivanju u muškoj i ženskoj konkurenciji održano je u Splitu, 7. i 8. ožujka 2020. godine uz sudjelovanje ženske i muške ekipe PK Olimp - Zabok na B prvenstvu.

HPS - Lista uspješnosti klubova u 2019. godini

HPS - Lista uspješnosti klubova u 2019. godini Datum: 10.03.2020

Svake kalendarske godine Hrvatski plivački savez prati cjelokupan rad plivačkih klubova i prema posebnim kriterijima vodi rang listu uspješnosti klubova. Rang lista se vodi posebno u muškoj i posebno u ženskoj konkurenciji, a vrednuju se nastupi na državnim prvenstvima, broj registriranih članovi, nastupi u reprezentaciji, organizacija službenih plivačkih natjecanja.  Plivačice i plivači PK Olimp Zabok  u ženskoj odnosno muškoj konkurenciji zauzimaju 14. mjesta prema listi uspješnosti klubova Hrvatske u 2019. g. ( REZULTATI )

Tečaj za plivačke suce HPS-a

Tečaj za plivačke suce HPS-a Datum: 10.03.2020

Sudačka instruktorica Sarah Mateša održat će tečaj za zvanje plivačkog suca u Zagrebu na bazenu PVC Mladost  (Jarunska 5) soba br. 11.

25. i 26.3.            18-21h  predavanja

31.03.                   18-21h  ispit

Prijave zainteresiranih primaju se do 20. III. 2020. na email sarahmatesa14@gmail.com ili mobitel 095 3888 655.

58 medalja na Kadetskom Regionalnom PH, Rg4 na malom bazenu

58 medalja na Kadetskom Regionalnom PH,  Rg4 na malom bazenu Datum: 29.01.2020

SISAK, 25. i 26. 1. 2020. god.

Prošlog vikenda 25 plivačica i plivača PK Olimp Zabok nastupilo je na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete, mlađe kadete i početnike, regije 4 na 25m bazenu u Sisku. Ukupno su osvojili 58 medalja.

Olimpovci primili godišnja županijska priznanja za sportsku 2019. godinu

Olimpovci primili godišnja županijska priznanja za sportsku 2019. godinu Datum: 27.01.2020

STUBIČKE TOPLICE , 24. siječnja 2020. godine. Dodijeljena su priznanja najboljim sportašima županije za sportsku 2019. godinu. Među laureatima i  plivački mješoviti kvartet plivačica i plivača PK Olimp Zabok.

Olimpu šest medalja i pehar s natjecanja Medo 2020

Olimpu šest medalja i pehar s natjecanja Medo 2020 Datum: 20.01.2020

U Sesvetama 18. i 19. 1. 2020. g. na 25m bazenu Jelkovec, Olimpovci su i ove godine odlično plivali na plivačkom natjecanju MEDO. Ukupno su osvojili 6 medalja, od toga 4 zlatne, 1 srebrnu i 1 brončanu medalju. Jana Pavalić bila je pojedinačno najuspješnija natjecateljica i pobjednica natjecanja.

prof. Ivica Androić uvršten u Stručni stožer reprezentacije

prof. Ivica Androić uvršten u Stručni stožer reprezentacije Datum: 16.01.2020

Na 27. sjednici IO HPS-a donešene su sljedeće odluke.

...U Stručni stožer izabrani su: Josipa Nekić, Dalibor Krebelj, Dino Tepić, Marko Lovrečić, Goran Kežman, Vlado Petković i Ivica Androić...

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Milivoj Lulek i Šime u školi plivanja Olimpa
Milivoj Lulek s Antene-Zagreb želi upisati svoga dalmatinera u Olimpovu školu plivanja.
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK

Olimp