Važne obavijesti:

• Popis plivača za Regionalno PH  u Sisku i obavijest ( kutak za roditelje)
  • 9. Medo, 18.-19.01.'20., Zagreb - propozicije i LP (kutak za roditelje)
  • prof. Ivica Androić uvršten u Stručni stožer reprezentacije
  • Vili i Hana najbolji mladi sportaši Krapinsko-zagorske županije od 14-18 g
  • Jana i Patrik najperspektivniji sportaši Krapinsko-zagorske ž. od 10-14 g,                                                           (o izboru županijskog IO SZ,  uskoro )

Čestitka župana gospodina Željka Kolara

Čestitka župana gospodina Željka Kolara Datum: 13.02.2019

KRAPINA: Povodom iznimnih rezultata na Prvenstvu Hrvatske u plivanju za kadete primili smo čestitku župana Krapinsko zagorske županije gospodina Željka Kolara. Čestiku na Facebooku uputili su gospodin Ernest Svažić, načelnik Općine Krapinske Toplice i gospodin Zvonko Očić predsjednik Općinskog vijeća Krapinske Toplice i član izvršnog odbora i predsjednik sudačke komisije Hrvatskog hrvačkog saveza i međunarodni sudac olimpijske kategorije.

detaljnije

Olimpovci primili godišnja županijska priznanja za sport

Olimpovci primili godišnja županijska priznanja za sport Datum: 31.01.2019

KRAPINA: 25. siječnja 2019. godine u Krapini dodijeljena su priznanja najboljim sportažima županije. Respektabilan udio činili su plivačice i plivači Olimpa iz Zaboka.

Na Regionalnom prvenstvu za kadete osvojeno 58 medalja

Na Regionalnom prvenstvu za kadete osvojeno 58 medalja Datum: 31.01.2019

SISAK: 23 plivačice i plivača Olimpa iz Zaboka nastupilo je na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za kadete u Sisku. Ukupno su osvojili 58 medalja.

Olimpovci bogatiji za 14 medalja na Medi

Olimpovci bogatiji za 14 medalja na Medi Datum: 31.01.2019

SESVETE: HPS Mini Grand Prix Medo 2019. godine bio je odličan za plivačice i plivače Olimpa iz Zaboka. Ukupno je osvojeno 14 medalja. Pobjednik natjecanja u muškoj kategoriji bio je kadet Patrik Erceg koji ujedno i vodi u ukupnom plasmanu Mini Grand Prix-a.

Na Prvenstvu Hrvatske svi Olimpovci osvojili odličja

Na Prvenstvu Hrvatske svi Olimpovci osvojili odličja Datum: 16.01.2019

Na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci PK Olimp Zabok osvojio je ukupno 27 medalja. Svi Olimpovci po prvi puta u dugogodišnjoj povijesti kluba osvojili odličja. Natjecalo se 5 plivačica i 4 plivača Olimpa.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Milivoj Lulek i Šime u školi plivanja Olimpa
Milivoj Lulek s Antene-Zagreb želi upisati svoga dalmatinera u Olimpovu školu plivanja.
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK

Olimp