Važne obavijesti:

• Preminuo je Ivan Varvodić, predsjednik HPS-a, član FINA-e i LEN-a, HOO-a, veliki prijatelj našeg kluba.  Iskrena sućut!
  • Lista kandidata za prvo natjecanje u Šibeniku. Odjave do 30. 09. 2018. kod sportskog direktora.
  • Prijave za novu sezonu škole plivanja, djecu godišta 2008 - 2010. traju do 1. 10. 2018. godine. Za informacije obratiti se sportskom direkotru prof. Ivici Androiću 098/251-661. Testiranja radnim danom od 18,30 do 21 sat na bazenima Termi Tuhelj.
  • Nova pravila o zaštiti osobnih podataka GDPR (O KLUBU), (NOVOSTI).

Upisi u sportsku školu plivanja PK Olimp Zabok

Upisi u sportsku školu plivanja PK Olimp Zabok Datum: 18.08.2017

Poštovani plivači i roditelji, PK Olimp Zabok kreće u novu plivačku sezonu i ove godine organizira upise u sportsku školu plivanja.  Ostale informacije nalaze se u daljnjem tekstu.

16 medalja i juniorski rekord sa Prvenstva Hrvatske u Zagrebu

16 medalja i juniorski rekord sa Prvenstva Hrvatske u Zagrebu Datum: 03.08.2017

ZAGREB: 12 plivačica i plivača PK Olimp Zabok nastupilo je od 29. srpnja do 1. kolovoza 2017. godine na Prvenstvu Hrvatske u plivanju za dobne skupine u Zagrebu. Osvojeno je ukupno 16 medalja, 10 zlatnih i 6 srebrnih. Jana Vranić bila je najbolji pojedinac sa 10 individualnih i jednom štafetnom medaljom. Dva puta u jednom danu obarala je državni juniorski rekord na 100 slobodno.

Lea Piljek brončana u Raslini

Lea Piljek brončana u Raslini Datum: 27.07.2017

Plivačica Lea Piljek nastupila je na Plivačkom maratonu Ralina i osvojila brončanu medalju discipline 100 slobodno. U maratonskoj utrci na 1500 metara zauzela je osmo mjesto u konkurenciji sa starijim plivačicama.

Kadetski državni prvaci su Tesa Novak i Vili Sivec

Kadetski državni prvaci su Tesa Novak i Vili Sivec Datum: 27.07.2017

SISAK: Na ljetnom Prvenstvu Hrvatske za kadete održanom u Sisku, 21. i 22. srpnja 2017. godine Tesa Novak postala je državna prvakinja u disciplini 100 leptir. Vili Sivec postao je državni prvak na 200 leptir. Plivački klub Olimp Zabok osvojio je ukupno 6 medalja. Na prvenstvu su nastupili još i Patrik Erceg i Hia Hren u štafeti.

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Hrvatska

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Hrvatska Datum: 25.07.2017

Ovogodišnja pobjednica serijala natjecanja HPS mini Grand prix Hrvatska u ženskoj konkurenciji postala je po drugi put za redom Tesa Novak. Deveto mjesto u muškoj konkurenciji zauzeo je Vili Sivec.

Na 32. Zlatnom medvjedu otplivano 17 finala

Na 32. Zlatnom medvjedu otplivano 17 finala Datum: 10.07.2017

32. Zlatni medvjed održan je u Zagrebu na bazenu Svetice, 8. i 9. srpnja 2017. godine. Nastupilo je 12 plivačica i plivača Olimpa iz Zaboka. Otplivano je 17 finalnih utrka.

Jana Vranić osma na Europskom juniorskom prvenstvu u Izraelu

Jana Vranić osma na Europskom juniorskom prvenstvu u Izraelu Datum: 10.07.2017

Jana Vranić nastupila je na Europskom juniorskom prvenstvu u plivanju održanom u Izraelu od 28. lipnja do 2. srpnja 2017. godine. U sastavu reprezentacije Hrvatske bio je i trener prof. Ivica Androić. Najbolji plasman Jana je ostvarila u disciplini 50 metara leptir zauzevši osmo mjesto u Europi.

151 medalja za Olimp Zabok na Regionalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku

151 medalja za Olimp Zabok na Regionalnom prvenstvu Hrvatske u Sisku Datum: 10.07.2017

Na ovogodišnjem ljetnom Regionalnom prvenstvu Hrvatske za Regiju 4 u Sisku, koje je od ove godine odvojeno od kategorija mlađih kadeta i početnika nastupilo je 13 plivača i 8 plivačica Olimpa iz Zaboka. U individualnim disciplinama osvojili su 83 medalje i 68 u štafetnim utrkama. PK Olimp Zabok vodila je mag. cin. Maja Martinić.

47 medalja sa Regionalnog PH za početnike i mlađe kadete u Siska

47 medalja sa Regionalnog PH za početnike i mlađe kadete u Siska Datum: 25.06.2017

Na ovogodišnjem ljetnom Regionalnom prvenstvu Hrvatske za početnike i mlađe kadete Regije 4 u Sisku, PK Olimp iz Zabok osvojio je ukupno 47 medalja uz nastup 6 plivačica i 11 plivača.

Olimpovci treći put ukupni pobjednici u Varaždinskim Toplicama

Olimpovci treći put ukupni pobjednici u Varaždinskim Toplicama Datum: 15.06.2017

Plivačice i plivači plivačkog kluba Olimp Zabok postali su treći put za redom ukupni pobjednici mitinga Vodeni lav u Varaždinskim Toplicama. Svi plivači dali su svoj doprinos u prikupljanju bodova za ukupnu pobjedu. Bodovalo se prvih deset plasmana u svakoj kategoriji. Ukupno su osvojene 82 medalje.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK