Važne obavijesti:

• Sveti Krševan - Zadar, kalkulacija cijene , lista prijava (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Regionalno PH - trošak Regionalnog prvenstva iznosi 130 kn i potrebno ga je uplatiti sa članarinom za ovaj mjesec. Lista plivača sudionika  (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije, natjecanja (KUTAK ZA RODITELJE).

Olimpovci osvojili 179 odličja na Regionanom PH u Sisku

Olimpovci osvojili 179 odličja na Regionanom PH u Sisku Datum: 06.07.2016

Ljetno Regionalno prvenstvo Hrvatske u plivanju za Regiju 4 koje se već tradicionalno održava u Sisku bilo je uspješno za plivačice i plivače PK Olimp Terme Tuhelj. Osvojeno je 179 odličja, od toga 58 zlata, 74 srebra i 47 bronci. U individualnim disciplinama odvojeno je 91 odličje, a u štafetnim utrkama 88.

PK Olimp Terme Tuhelj pobjednik mitinga u Varaždinskim Toplicama

PK Olimp Terme Tuhelj pobjednik mitinga u Varaždinskim Toplicama Datum: 22.06.2016

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj pobjednici su međunarodnog plivačkog mitinga pod nazivom 6. Vodeni Lav u Varaždinskim Toplicama osvojivši 82 medalje. Na listu osvajača medalja upisala su se 23 Olimpovca. Potvrđena je ukupna pobjeda iz prošle godine.

Ana Majsec osvojila 4 medalju u Krškom

Ana Majsec osvojila 4 medalju u Krškom Datum: 13.06.2016

Ana Majsec, zabočka gimnazijalka iz Svetog Križa Začretja, plivačica Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj i reprezentativka Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom nastavlja nizati odlične rezultate i osvajati medalje na plivačkim natjecanjima u inozemstvu. U Krškom je osvojila 4 medalje.

Ana Majsec na postolju u Velenju

Ana Majsec na postolju u Velenju Datum: 04.06.2016

Ana Majsec plivačica PK Olimp Terme Tuhelj i juniorska reprezentativka Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom popela se tri puta na postolje jakog plivačkog natjecanja u Velenju.

Karlo Iljaš osvojio 3 medalje u Sisku

Karlo Iljaš osvojio 3 medalje u Sisku Datum: 01.06.2016

Na međunarodnom plivačkom mitingu HPS Grand Prix 18. Sisak održanom 28. 05. 2016. godine nastupilo je 7 natjecatelja PK Olimp Terme Tuhelj. Karlo Iljaš osvojio je 3 medalje, zlatnu, srebrnu i brončanu.

Najmlađi Olimpovci osvojili 7 medalja u Rijeci

Najmlađi Olimpovci osvojili 7 medalja u Rijeci Datum: 01.06.2016

Na međunarodnom plivačkom mitingu Rijeka 08, održanom 28. 05. 2016. godine na olimpijskom bazenu Kantrida u Rijeci, PK Olimp Terme Tuhelj osvojio je 7 medalja. Najbolji pojedinac u 2006. godištu bio je Mauro Šipek Glavač osvojivši 1. mjesto u ukupnom plasmanu. U 2005. godištu Patrik Erceg  je ukupno bio 3.

Devet medalja i pokal sa svetog Kvirina u Sisku

Devet medalja i pokal sa svetog Kvirina u Sisku Datum: 17.05.2016

Plivačice i plivači Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj osvojili su devet medalja na svetom Kvirinu u Sisku. Pobjednica mitinga u kadetima je Tesa Novak ujedno i ovogodišnja pobjednica HPS mini Grand prix Hrvatska. Pod stručnim vodstvom trenera Ivice Androića i Maje Bešenić nastupilo je 10 natjecatelja, dvije kadetkinje i 8 kadeta.

Odlični Olimpovci osvojili 12 medalja u Splitu

Odlični Olimpovci osvojili 12 medalja u Splitu Datum: 10.05.2016

SPLIT: Plivačice i plivači PK Olimp Terme Tuhelj nastupili su na međunarodnom plivačkom natjecanju Grdelini svetog Duje u Splitu. Osvojili su 10 individualnih i 2 medalje u štafetama. Osvajači medalja su; Mauro Šipek Glavač, Mia Hren i Patrik Erceg. U ukupnom poretku po kategorijama; Mauro Šipek Glavač osvojio je prvo mjesto i Trofej Grdelin, Mia Hren je bila druga, a Patrik Erceg treći. Patrik je također osvojio Trofej Grdelin namijenjen pobjednicima u delfinu.

Mia Hren primila nagradu Općine Gornja Stubica

Mia Hren primila nagradu Općine Gornja Stubica Datum: 28.04.2016

Mia Hren primila je Zahvalnicu kao najperspektivnija mlada sportašica Općine Gornja Stubica. Nagradu je primila na svečanoj sjednici Općinskog vijeća, 22. travnja 2016. godine povodom Dana općine i župe svetog Jurja Gornja Stubica.

Olimpovci osvojili 9 medalja na Festivalu plivanja

Olimpovci osvojili 9 medalja na Festivalu plivanja Datum: 27.04.2016

Plivačice i plivači PK Olimp Terme Tuhelj osvojili su 9 medalja na Festivalu plivanja u Zagrebu, 23. i 24. travnja 2016. godine. Pet je bilo zlatnog sjaja, jedna srebrna i tri brončane. Medalje su osvojili Tesa Novak, koju već i prije službenog završetka možemo proglasiti pobjednicom HPS mini Grand Prix-a Hrvatska, Vili Sivec i Patrik Erceg među najmlađima.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja