Važne obavijesti:

• Regionalno PH za kedate - Sisak, kandidati, kalkulacija cijene i vrijeme polaska, dopuna programa.
  • Prvenstvo Hrvatske za kadete - Zadar, propozicije.
  • Victoria - Primorje - Rijeka, kandidati, satnica i trošak natjecanja.

Olimpovci nagrađeni Županijskim godišnjim nagradama

Olimpovci nagrađeni Županijskim godišnjim nagradama Datum: 03.02.2017

U Krapini na svečanosti  28. siječnja 2017. godine dodijeljene su godišnje nagrade najboljim športašima KZŽ u 2016. godini od strane Športske zajednice Krapinsko zagorske Županije. Nagrađeni su Olimpovci; Hana i Vili Sivec, Tesa Novak, Lana Halapir, Magda Slovenec, Karlo Iljaš i Ivica Androić.

Olimpovci odlični na Regionalnom PH za kadete u Sisku

Olimpovci odlični na Regionalnom PH za kadete u Sisku Datum: 24.01.2017

Tristotinjak kadeta okupilo se u Sisku na Regionalnom kadetskom prvenstvu Regije 4 koje je u plivački program ponovo od ove godine uvrstio Hrvatski plivački savez. Plivačice i plivači plivačkog kluba Olimp Zabok, njih 22 osvojilo je 40 medalja u individualnim i 20 medalja u štafetnim utrkama u sve tri kategorije, kadeta, mlađih kadeta i početnika.

Na Medi u Zagrebu osvojeno 14 medalja i 2 pokala

Na Medi u Zagrebu osvojeno 14 medalja i 2 pokala Datum: 24.01.2017

Prvo plivačko natjecanje u novoj 2017. godini bilo je uspješno za plivački klub Olimp Zabok. Na Medi u Zagrebu osvojena su 2 pokala i 14 medalja. Dvodnevno natjecanje uvršteno je u program HPS mini Grand Prix Hrvatska.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Jana Vranić - EJP (Izrael) 2017. - 50 Fly
» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja

PK OLIMP-ZABOK