Važne obavijesti:

• Sveti Krševan - Zadar, kalkulacija cijene , lista prijava (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Regionalno PH - trošak Regionalnog prvenstva iznosi 130 kn i potrebno ga je uplatiti sa članarinom za ovaj mjesec. Lista plivača sudionika  (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije, natjecanja (KUTAK ZA RODITELJE).

PK Olimp Zabok na Vidri osvojio 14 medalja

PK Olimp Zabok na Vidri osvojio 14 medalja Datum: 02.11.2016

Na mitingu Vidra 2016. u Zagrebu nastupilo je 470 plivačica i plivača iz 18 hrvatskih plivačkih klubova. Plivački klub Olimp Zabok osvojio je 14 odličja (Tesa Novak, Mia Hren, Mauro Šipek Glavač, Karlo Iljaš, Vili i Hana SivecPatrik Erceg).

Olimpovci odlični na Ligi Regije 4 u Sisku

Olimpovci odlični na Ligi Regije 4 u Sisku Datum: 26.10.2016

Plivački klub Olimp Zabok nastupio je sa 12 natjecatelja na Regionalnom plivačkom natjecanju u Sisku. Plivalo se I i II kolo Lige. Natjecanje je održano na 25 metarskom zatvorenom bazenu ŠRC Sisak. Osvojeno je  ukupno 45 postolja (na Ligi se ne dijele medalje) od toga 23 prva, 12 drugih i 10 trećih mjesta.

13 medalja na otvaranju sezone za PK Olimp Zabok

13 medalja na otvaranju sezone za PK Olimp Zabok Datum: 11.10.2016

Na 12. Svetom Mihovilu u Šibeniku nastupilo je 13 plivačica i plivača plivačkog kluba Olimp Zabok. Osvojili su 13 medalja. Tesa Novak pobjednica je prvog iz serijala HPS mini Grand prix Hrvatska. Nagrađena je prigodnim peharom kao i sportski direktor prof. Ivica Androić.

Tesa Novak otputovala u Berlin

Tesa Novak otputovala u Berlin Datum: 29.08.2016

Tesa Novak, ovogodišnja pobjednica natjecanja HPS mini Grand prix Hrvatska nagrađena je putovanjem u Berlin gdje će 30. i 31. kolovoza 2016. godine prisustvovati plivačkom natjecanju iz serijala FINA airweave Swimming World Cup 2016. Tesa će u Berlinu ostati do 01. rujna 2016. godine. Tijek natjecanja u Berlinu možete pratiti i na našim stranicama.

Olimpovci na pripremama u Šibeniku

Olimpovci na pripremama u Šibeniku Datum: 22.08.2016

ŠIBENIK: Plivačice i plivači PK Olimp Terme Tuhelj nalaze se na pripremama u Šibeniku od 21. do 28. kolovoza 2016. godine pod vodstvom prof. Ivice Androića.

detaljnije

Testiranje za upis u klub

Testiranje za upis u klub Datum: 17.08.2016

Upisi u klub novih članova i testiranja započinju 29. kolovoza 2016. godine na bazenima Termi Tuhelj svakodnevno osim subote i nedjelje od 18 do 20 sati. Za sva dodatna pitnja možete se slobodno obratiti sportskom direktoru prof. Ivici Androiću na mobitel, 098/251-661. Sve ostale podatke možete pronači u daljnjem tekstu i člancima na našoj internet stranici.

26 medalja za PK Olimp Terme Tuhelj na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu

26 medalja za PK Olimp Terme Tuhelj na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu Datum: 27.07.2016

Plivačice i plivači PK Olimp Terme Tuhelj nastupili su na Prvenstvu Hrvatske u plivanju koje je održano od 21. do 24. srpnja 2016. godine u Zagrebu na novom bazenu ŠRC Svetice. Ukupno su osvojili 26 medalja. Tesa Novak kao najbolja kadetkinja u državi primila je poklon Hrvatskog plivačkog saveza za osvojen HPS mini Grand Prix Hrvatska. Mlađe juniorska ženska štafeta  Olimpa osvojila je medalju po prvi puta u povijesti kluba. U istoj štafeti je Tesa Novak izjednačila kadetski rekord Hrvatske u disciplini 100 metara slobodno.Osvajači individualnih medalja za PK Olimp Terme Tuhelj su; Suzana Ćorić, Tesa Novak i Karlo Iljaš.

10 Olimpovaca sa normama za Prvenstvo Hrvatske

10 Olimpovaca sa normama za Prvenstvo Hrvatske Datum: 18.07.2016

Ovogodišnje ljetno Prvenstvo Hrvatske u plivanju i PH za dobne skupine održava se u Zagrebu na novootvorenom bazenu Svetice od 21. do 24. srpnja 2016. godine. Plivački klub Olimp Terme Tuhelj predstavlja 10 natjecatelja, od toga 5 plivačica i 5 plivača koji su otplivali kvalifikacijske norme potrebne za nastup na državnom prvenstvu.

detaljnije

Trenerica Maja uplivala u bračnu luku

Trenerica Maja uplivala u bračnu luku Datum: 13.07.2016

Svečani čin sklapanja braka između naše trenerice Maje Bešenić i Filipa Martinića održan je 09. srpnja 2016. godine među ostalima i u nazočnosti sportskog direktora Ivice Androića i nekolicine uzvanika, predstavnika Plivačkog kluba Olimp Terme Tuhelj. Ovim putem trenerica Maja Martinić zahvaljuje se svim ostalim plivačima, roditeljima i štovateljima plivačkog kluba koji su podržali ovaj svečani čin i priredili poklon u vidu bračnog putovanja.

Ana Majsec dva puta peta na Svjetskim igrama mladih

Ana Majsec dva puta peta na Svjetskim igrama mladih Datum: 12.07.2016

Ana Majsec nastupila je na IWAS, U-23 Svjetskim igrama mladih u češkom Pragu. Nastupila je u sastavu reprezentacije Hrvatske za osobe s invaliditetom. Plivala je četiri discipline i osvojila dva peta i dva šesta mjesta na svijetu.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja