Važne obavijesti:

• Sveti Krševan - Zadar, kalkulacija cijene , lista prijava (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Regionalno PH - trošak Regionalnog prvenstva iznosi 130 kn i potrebno ga je uplatiti sa članarinom za ovaj mjesec. Lista plivača sudionika  (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije, natjecanja (KUTAK ZA RODITELJE).

Olimpovci nagrađeni Županijskim godišnjim nagradama

Olimpovci nagrađeni Županijskim godišnjim nagradama Datum: 03.02.2017

U Krapini na svečanosti  28. siječnja 2017. godine dodijeljene su godišnje nagrade najboljim športašima KZŽ u 2016. godini od strane Športske zajednice Krapinsko zagorske Županije. Nagrađeni su Olimpovci; Hana i Vili Sivec, Tesa Novak, Lana Halapir, Magda Slovenec, Karlo Iljaš i Ivica Androić.

Olimpovci odlični na Regionalnom PH za kadete u Sisku

Olimpovci odlični na Regionalnom PH za kadete u Sisku Datum: 24.01.2017

Tristotinjak kadeta okupilo se u Sisku na Regionalnom kadetskom prvenstvu Regije 4 koje je u plivački program ponovo od ove godine uvrstio Hrvatski plivački savez. Plivačice i plivači plivačkog kluba Olimp Zabok, njih 22 osvojilo je 40 medalja u individualnim i 20 medalja u štafetnim utrkama u sve tri kategorije, kadeta, mlađih kadeta i početnika.

Na Medi u Zagrebu osvojeno 14 medalja i 2 pokala

Na Medi u Zagrebu osvojeno 14 medalja i 2 pokala Datum: 24.01.2017

Prvo plivačko natjecanje u novoj 2017. godini bilo je uspješno za plivački klub Olimp Zabok. Na Medi u Zagrebu osvojena su 2 pokala i 14 medalja. Dvodnevno natjecanje uvršteno je u program HPS mini Grand Prix Hrvatska.

Plivačice PK Olimp Zabok u B diviziji

Plivačice PK Olimp Zabok u B diviziji Datum: 22.12.2016

Na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u plivanju plivačice PK Olimp Zabok plasirale su se iz C u B diviziju, a plivači odžali status u B diviziji. Natjecanja su održana, 17. i 18. prosinca 2016. godine u Splitu za plivačice i Zadru za plivače.

Odlični Olimpovci osvojili 19 medalja u Varaždinu

Odlični Olimpovci osvojili 19 medalja u Varaždinu Datum: 19.12.2016

Plivačice i plivači plivačkog kluba Olimp Zabok nastupili su 10. prosinca na međunarodnom plivačkom mitingu u Varaždinu. Osvojili su ukupno 19 individualnih medalja. Pobjednica mitinga u ženskoj kategoriji postala je Tesa Novak. Ujedno je otplivala i najvredniji rezultat mitinga u ženskoj konkurenciji na 100 slobodno. Mauro Šipek Glavač i Mia Hren otplivali su najvrednije rezultate u svojim kategorijama na 400 slobodno.

14 odličja za PK Olimp Zabok na Sisku malom

14 odličja za PK Olimp Zabok na Sisku malom Datum: 11.12.2016

Plivačice i plivači PK Olimp Zabok nastupili su na dvanaestom po redu plivačkom natjecanju Sisak mali 2016. i osvojili 14 medalja, od toga 3 zlatne, 6 srebrnih i 5 brončanih. Nastupilo je 17 natjecatelja Olimpa predvođeni sportskim direktorom prof. Ivicom Androićem.

Olimp Zabok bogatiji za 10 medalja iz Zadra

Olimp Zabok bogatiji za 10 medalja iz Zadra Datum: 28.11.2016

Na jakom međunarodnom plivačkom mitingu HPS mini Grand Prix Sveti Krševan u Zadru plivački klub Olimp Zabok nastupio je sa 5 natjecatelja. Ukupno je osvojeno 10 medalja. Tesa Novak postala je pobjednicom mitinga u ženskoj kategoriji i vodi u ukupnom plasmanu Grand Prix-a nakon dva natjecanja.

Bruno i David Ricijaš osvojili 3 medalje u Berlinu

Bruno i David Ricijaš osvojili 3 medalje u Berlinu Datum: 22.11.2016

Na plivačkom natjecanju regije Reinickendoft - Berlin održanom 19. 11. 2016. godine, Bruno i David Ricijaš osvojili su 3 medalje za svoj novi plivački klub SSC - Berlin - Reinickendoft u kojem sada treniraju. Bili su dosadašnji plivači Plivačkog kluba Olimp Zabok.

detaljnije

PK Olimp osvojio 34 medalje u Celju.

PK Olimp osvojio 34 medalje u Celju. Datum: 20.11.2016

PK Olimp Zabok već tradicionalno u sudenome odabire Celje za provjeru rada u proteklom vremenu od početka nove plivačke sezone. U dva dana natjecanja i najstariji i najmađi plivači  mogu pokazati na jednom mjestu razinu dosadašnje forme. Ukupno su osvojene 34 medalje što govori da se u klubu odlično radi.

17 odličja za PK Olimp Zabok u Koprivnici

17 odličja za PK Olimp Zabok u Koprivnici Datum: 10.11.2016

Plivačice i plivači Olimpa iz Zaboka nastupili su prošlu subotu na  7. Plivačkom kupu grada Koprivnice. Organizator jednodnevnog natjecanja za najmlađe kategorije bio je plivački klub Cerine. Plivački program je sadržavao pet individualnih disciplina u četiri kategorije. Olimpovci su osvojili ukupno 17 medalja, od toga 11 zlatnih, 3 srebrne i 3 brončane.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja