Važne obavijesti:

• Sveti Krševan - Zadar, kalkulacija cijene , lista prijava (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Regionalno PH - trošak Regionalnog prvenstva iznosi 130 kn i potrebno ga je uplatiti sa članarinom za ovaj mjesec. Lista plivača sudionika  (KUTAK ZA RODITELJE).
  • Propozicije, natjecanja (KUTAK ZA RODITELJE).

11 medalja za PK Olimp u Sisku

11 medalja za PK Olimp u Sisku Datum: 21.05.2017

Sedma, ujedno i predzadnja postaja serijala HPS mini Grand prix Hrvatska održala se u Sisku pod nazivom 8. sveti Kvirin. Plivačice i plivači PK Olimp Zabok osvojili su 11 medalja. Osvajaći su; Patrik Erceg (4), Vili Sivec (2), Tesa Novak (2), Mauro Šipek Glavač (2) i Mia Hren (1). Nastupilo je 6 plivača i 5 plivačica PK Olimp Zabok.

Olimpovci se iz Splita vratili sa 23 medalje

Olimpovci se iz Splita vratili sa 23 medalje Datum: 12.05.2017

Na ovogodišnjem Grdelinu u Splitu nastupilo je 19 plivačica i plivača PK Olimp Zabok. U individualnim i šafetnim utrkama ukupno su osvojili 23 medalje. U ukupnom zbiru bodova Mauro Šipek Glavač pobijedio je u 2006. godištu. U 2007. godištu Mia Hren je bila druga, Jana Pavalić treća i Vanja Bartol četvrta. Pored navedenih medalje su osvojili još i Roko Damiani, Andrija Anić, Leon Novak i Gita Vlahek.

Miting ZPK 2017. u znaku Jane Vranić

Miting ZPK 2017. u znaku Jane Vranić Datum: 01.05.2017

Na plivačkom natjecanju Miting ZPK 2017. održanom u Zagrebu na 50 metarskom bazenu Utrina, 22. i 23. travnja 2017. godine medalje za plivački klub Olimp Zabok osvojila je juniorka Jana Vranić. U svim disciplinama u kojima je nastupila osvojila je zlatne medalje.

16 medalja i 2 pehara na Festivalu plivanja u Zagrebu

16 medalja i 2 pehara na Festivalu plivanja u Zagrebu Datum: 12.04.2017

Plivačice i plivači PK Olimp Zabok na Festivalu plivanja u Zagrebu osvojili su ukupno 16 medalja. Pobjednica natjecanja u kadetkinjama postala je Tesa Novak. Pobjednik u 2006. godištu među mlađim kadetima postao je Mauro Šipek Glavač. Mia Hren, Jana Pavalić i Patrik Erceg također su osvojili medalje.

detaljnije

Olimpovci pokazli veliko srce brojnim odazivom na utakmicu za Ivonu

Olimpovci pokazli veliko srce brojnim odazivom na utakmicu za Ivonu Datum: 30.03.2017

Poštovani plivači, roditelji i štovatelji kluba, zahvaljujemo se na zaista brojnom odazivu humanitaroj akciji za pomoć maloj Ivoni iz Klanjca. Dio tibine nove sportske dvorane u Zaboku zaista je lijepo požutio u bojama našeg kluba. Nazočili smo hunanitarnoj utakmici kupivši 85 karata i time dali svoj mali doprinos ovoj humanitarnoj akciji. Još jednom veliko hvala.

detaljnije

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Žabac 2017.

Tesa Novak osvojila HPS mini Grand prix Žabac 2017. Datum: 29.03.2017

Kadetkinja Tesa Novak osvojila je HPS mini Grand prix Žabac 2017. godine u ženskoj konkurenciji. Osvajači medalja još su Patrik Erceg, Mauro Šipek Glavač i Mia Hren. Nastupilo je 12 Olimpovaca od toga četiri djevojčice i osam dječaka.

Olimpovci bogatiji za 3 pehara i 9 medalja sa Patrika u Zagrebu

Olimpovci bogatiji za 3 pehara i 9 medalja sa Patrika u Zagrebu Datum: 23.03.2017

Plivačice i plivači PK Olimp Zabok osvojili su 3 pehara i 9 medalja na Mitingu sv. Patrik u Zagrebu. Mia Hren i Jana Pavalić oborile su rekorde mitinga koji datiraju iz 2011. godine. Na mitingu je nastupio rekordan broj natjecatelja uz mnogobrojnu i nesebičnu podršku sa tribina.

Na Ekipnom PH plivačice Olimpa četvrte u B diviziji

Na Ekipnom PH plivačice Olimpa četvrte u B diviziji Datum: 19.03.2017

Na Ekipnom PH u plivanju koje je održano u Zagrebu na Sveticama plivačice Olimpa osvojile su 4. mjesto u B diviziji, a plivači su bili 8. Kod plivačica se posebno istakla Jana Vranić, a kod plivača Karlo Iljaš.

Olimpovci izborili 4 finala u Rijeci

Olimpovci izborili 4 finala u Rijeci Datum: 15.02.2017

U jakoj međunarodnoj konkurenciji na 9. Mitingu Victoria Primorje u Rijeci nastupilo je 10 natjecatelja PK Olimp Zabok koji su u dva dana natjecanja izborili četiri finalne utrke. Finalisti su bili Karlo Iljaš i Nikola Iveković.

Tesa Novak osvojila 4 medalje na Prvenstvu Hrvatske u Dubrovniku

Tesa Novak osvojila 4 medalje na Prvenstvu Hrvatske u Dubrovniku Datum: 15.02.2017

Na Prvenstvu Hrvatske za kadete u Dubrovniku Tesa Novak osvojila je 4 medalje. Državna prvakinja postala je u disciplinama 100, 200 i 400 slobodno, a na 100 leptir je bila druga. Patrik Erceg bio je deveti na 800 slobodno. Na državnom prvenstvu uz pozivnicu plivali su još i Gašpar Futivić i Mauro Šipek Glavač.

Prijava i registracija

Registracija

Poštovani roditelji, kako bismo mogli voditi detaljnu evidenciju o našim članovima molimo vas da se registrirate. Nakon registracije moći ćete upisati svoje dijete u naš klub. Kliknite na gumb niže i započnite postupak registracije.

Hvala.

Registrirajte se

» Pogledajte još filmova

Kalendar natjecanja