Tradicionalno odlični u Sisku

Datum: 14.11.2011

SISAK Prošle je subote u Sisku, u organizaciji HPS-a i domaćina PK Sisak Janaf održano 1. kolo lige regije 4. Nastupilo je ukupno 210 plivačica i plivača iz 9 klubova regije; Čakovečki PK, PK Međimurje(Čakovec), PK Osijek-Žito, PK Barok (Varaždin), PK Đakovo,Vinkovački plivački klub, PK Varaždinske Toplice, PK Olimp-Terme Tuhelj i domaćin PK Sisak-Janaf. Plivalo se ukupno 5 plivačkih disciplina; 400 slobodno, 50 slobodno, 100 mješovito, 200 prsno, 100 leptir u 4 zatvorene dobne kategorije (kategorija A - seniori, mlađi seniori i juniori, kategorija B - mlađi juniori, kategorija C – kadeti, kategorija D - mlađi kadeti i početnici. Natjecateljima se isplivani rezultati po  kategorijama računaju za plivačku sezonu 2012. PK Olimp-Terme Tuhelj  je nastupio s ukupno 35 plivača iz natjecateljske kategorije. Isplivani rezultati bili su očekivano odlični. Posebnost ovog natjecanja koje se odvija u tri kola je u tome da se za isplivane rezultate ne dijele medalje nego se plivači bore za plivačke limite (odlazak na državno natjecanje), plivačke bodove, te za ukupni poredak klubova Regije 4.

400 slobodno: Jana Vranić (C) 1., Nikolina Juričan (C) 7., Klara Očić (C) 10., Magda Slovenec (D) 2., Lara Lončarić (D) 8., Hana Sivec (D) 10., Lana Halapir (D) 11., Filip Husnjak (B) 3., Lovro Škurina (C) 9., Karlo Iljaš (D) 3., Vili Sivec (D) 10.

100 leptir: Karla Očić (C) 1., Nikolina Juričan (C) 5., Erika Škurina (C) 7., Anamarija Tršinski (C) 8., Nikola Škof (B) 5., Filip Husnjak (B) 6., Lovro Škurina (C) 1., Tin Bogdanić (C) 8., Vili Sivec (D) 2.

100 mješovito: Tena Šuto (A) 7., Jana Vranić (C) 1., Klara Očić (C) 5., Nikolina Juričan (C) 10., Magda Slovenec (D) 2., Lara Lončarić (D) 6., Lana Halapir (D) 9., Filip Husnjak (B) 7., Nikola Škof (B) 10., Lovro Škurina (C) 10., Karlo Iljaš (D) 8.

50 slobodno: Tena Šuto (A) 6., Magda Slovenec (D) 4., Lara Lončarić (D) 5., Nikola Škof (B) 2.

200 prsno: Tena Šuto (A) 6.

Za PK Olimp-Terme Tuhelj na ovome natjecanju plivali su: Tena Šuto, Lucija Juričan, Ana Majsec, Dorotea Iveković, Ema Vrbanović, Leonarda Filipović, Erika Škurina, Jana Vranić, Klara Očić, Magda Topić, Nikolina Juričan, Anamarija Tršinski, Marta Vidas, Lana Halapir, Magda Slovenec, Hana Sivec, Lara Lončarić, Tesa Novak, Helena Čandrlić, Nikola Škof,  Filip Husnjak, Lovro Škurina, Mislav Hren, Tin Bogdanić, Jurica Obrež, Karlo Iljaš, Rudi Vlajčević, Tihomir Miletić, Nikola Iveković, Jakov Halapir, Željko Filipović, Karlo Borovčak, Leon Lončar, Petar Bašić i Vili Sivec.