Toto Šipek Glavač u Zagrebu osvojio 3 zlata

Datum: 23.04.2018

ZAGREB: Plivački klub Medvešćak iz Zagreba bio je organizator prvog plivačkog natjecanja za najmlađe plivačice i plivače početnike pod nazivom Medek. Tristotinjak plivača početnika odmjerilo je snage na 25 metarskom zimskom bazenu Mladosti kod Doma sportova u Zagrebu, 14. travnja 2018. godine. Pod vodstvom sportskog direktora prof. Ivice Androića nastupio je jedini predstavnik Olimpa, Toto Šipek Glavač u 2010. godištu. Prema propozicijama organizatora plivale su se dionice od 50 metara u sve četiri plivačke tehnike. Toto Šipek Glavač iz Stubičkih Toplica odličnim je plivanjem pobijedio i osvojio 3 zlatne medalje i na 50 leđno, 50 prsno i 50 leptir. Otplivani rezultati pokazatelj su da Toto može s ponosom odmjeriti snage i sa godinu dana starijim plivačima početnicima. Dokaz je to da se u klubu odlično radi i sa najmlađim katerorijama koje početkom svibnja očekuje važno plivačko natjecanje za plivače do 11 godina starosti u Splitu pod nazivom Grdelini svetog Duje.