Sportski fizioterapeut Patricija Šimić u hotelu Well u Tuheljskim Toplicama

Sportski fizioterapeut  Patricija Šimić u hotelu Well u Tuheljskim Toplicama
Datum: 10.06.2020

Sportski fizioterapeut  Patricija Šimić u vlastitoj ordinaciji fizikalne terapije „Vertebra FIZIO“ na adresi Ljudevita Gaja 4, Tuheljske Toplice (prizemlje hotela Well) u mogućnosti je ponuditi besplatne fizioterapijske preglede kralježnice, stopala i cijelog lokomotornog sustava za svu djecu članove našega kluba...

Pregledi se provode u svrhu što kvalitetnijeg rada s djecom, praćenja zdravog posturalnog i motoričkog sportskog razvoja te u smjeru prevencije ozljeda i drugih problema proizašlih iz eventualnih biomehaničkih anomalija kod djeteta (spuštena stopala, disbalans zdjelice, kifoza, skolioza, X ili O položaj koljena, prekomjerna težina…) kao i općenito rane dijagnostike mogućih problema u koštano zglobnom te mišićno ligamentarnom sustavu.

DOPIS KLUBU - Sportski fizioterapeut Patricija Šimić